Czy znacie serwis laptopów Toshiba ?

Czy znacie serwis laptopów Toshiba ?

Co możecie polecić odnośnie serwisu laptopów Lenovo? Wiem, że w sieci jest trochę dobrych gości od tych modeli, lecz szukam jakiegoś sprawdzonego miejsca z dobrymi opiniami. Jak coś to piszcie i dzięki oczywiście.

alek45

Posty: 12

 
No niestety też zauważyłem niezły kryzys jeśli chodzi o porządny serwis laptopów Sony Vaio. Niby ogłaszają się, ale jak co do czego przyjdzie to nigdzie nie potrafią ci pomóc. Miałem konkretny problem i dopiero w tym serwisie udzielono mi pomocy.

looque23

Posty: 20

 
W moim przypadku natknąłem się już dwa razy na niezłych pseudofachowców odnośnie serwisu laptopów Asus. Tak szukałem taniego serwisu, ale przecież nie za darmo. Trzeba uważać, gdzie oddaje się sprzęt do naprawy, znać procedury takich usług, żeby się nie przejechać. Nieznany serwis choćby za darmo :) odpada.

Qwertys

Posty: 16

 
Popieram przedmówców, bo sam oddałem w zeszłym roku sprzęt do tego serwisu laptopów Toshiba i okazało się, że to mega fachowcy. Poza tym że usunęli usterkę, podpowiedzieli wiele odnośnie systemu.

namok

Posty: 14

 
Ja naprawiałem tutaj http://komputerytopserwis.pl. Gościom nie mam nic do zarzucenia, nie żadni tam krętacze. Firma na rynku od 10 lat doświadczona, serwis laptopów HP i innych producentów.

masz-333

Posty: 14

 
Bez dwóch zdań nie popieram małych serwisów laptopów Asus. Jak ci zależy na skutecznej naprawie, to nie ma co tracić czasu i pieniędzy na takich usługodawców. Lepiej od razu do tego serwisu. To bardzo porządna firma, fachowcy. Polecam.

Morchepl

Posty: 10

 
Znam firmę i również ją polecam. To sprawdzony serwis laptopów Toshiba i sprzętu innych producentów. Faktycznie dla nich nie ma rzeczy niemożliwych. Znajomi korzystają, raczej nikt nie miał im nigdy nic do zarzucenia.

Klara323

Posty: 15

 
Koniecznie, jako serwis laptopów HP nie mam im nic do zarzucenia. Wręcz przeciwnie, są fachowcami, którzy potrafią zaradzić każdemu problemowi. To chyba najlepszy serwis z jakiego miałem okazję korzystać.

Haneczkaaa

Posty: 15

 
Znam firmę i również ją polecam. To sprawdzony serwis laptopów Toshiba i sprzętu innych producentów. Rzeczywiście dla nich nie ma rzeczy niemożliwych. Znajomi korzystają, raczej nikt nie miał im nigdy nic do zarzucenia.

secret santa

Posty: 17

 
Pewnie i tak cena nie jest niższa, więc wybrałem profesjonalny serwis laptopów Dell. Ogólnie wolę zapłacić więcej i mieć pewność, że goście coś w końcu wskórają, a nie będę zmuszony szukać kolejnego usługodawcy.

wiesiekj

Posty: 18