kuchnie na wymiar, gdzie szukać ?

kuchnie na wymiar, gdzie szukać ?

Planujemy remont mieszkania i chcielibyśmy wykonać meble pod wymiar. Szukamy firmy, która zajmuję się wykonaniem kuchni na wymiar w Katowicach. Czy znacie godną polecenia firmę?

jajosz12

Posty: 2

 
Dwa lata temu robiliśmy z żoną remont i robiliśmy kuchnie na wymiar. Mamy bardzo małą i wąską kuchnię, w sklepach nie mogliśmy znaleźć gotowych szafek. Musieliśmy zdecydować się na takie rozwiązanie i nie żałujemy.

Karwan

Posty: 4

 
Powiem Ci, iż jeżeli mieszkasz na poddaszu to jak najniezwyklej powinnaś wykonać sobie kuchnie na wymiar. Jeżeli jesteś ze Śląska to mogę podać Ci adres firmy, jaka mi wykonywała usługę. https://modnestol.pl/kuchnie-na-wymiar/ tu masz ich stronę internetową, są niezmiernie profesjonalni i profesjonalni.

090913123

Posty: 3

 
Musisz odnaleźć firmę, jaka wykonuje kuchnie na wymiar w Katowicach. Ja jestem z innego miasta i na nieszczęście ci nie mogę. Zwracaj spostrzeżenie na opinie klientów na temat danej firmy.

Agaaa56

Posty: 5

 
Cześć, my rok temu wykonywaliśmy kuchnie na wymiar. Robiła nam to firma z Katowic i jesteśmy niesłychanie zadowoleni. Z którego miasta jesteś?

ciiii2323

Posty: 18

 
Nie słyszałem nigdy o porządnej firmie, która wykonuje kuchnie na wymiar na Śląsku. Musisz odnaleźć firmę, która jest blisko Twojego miejsca zamieszkania.

Jasio234

Posty: 4

 
Bardzo dobrym pomysłem jest kuchnia na wymiar. Samemu można wybrać jej funkcjonalność. Dopasować ilość szafek, kolory, blaty, a także wysokość szafek wiszących.

wersaczee

Posty: 15

 
Musisz znaleźć firmę, która wykonuje kuchnie na wymiar w Katowicach. Ja jestem z innego miasta i niestety ci nie mogę. Zwracaj uwagę na opinie klientów na temat danej firmy.

Narcyzzz

Posty: 2