ile mam czasu na zgłoszenie nabycia pojazdu, polecicie ?

ile mam czasu na zgłoszenie nabycia pojazdu, polecicie ?

Pomóżcie mi, bo nie wiem ile czasu jest na przerejestrowanie wozu? Kupuje auto i wiem, że u mnie są bardzo gigantyczne kolejki w urzędach, wobec tego zastanawiam się czy się wyrobie.

Lesny

Posty: 1

 
Nie mam obecnie samochodu i za moich czasów jeździło się do oporu na umowach od poprzednich właścicieli. Dzisiaj widać, że się trochę pozmieniało. Państwo chce mieć kontrole nad tym, co się dzieje i widzieć skąd ludzie mają pieniądze na zakupy nowego samochodu.

labuh

Posty: 2

 
Trzeba dokładnie wszystko sprawdzać. Wiem, iż jest strona, na jakiej można zbadać do ilu dni musicie zarejestrować samochody. W kilka chwil. Wyjaśni się sprawa i wiemy, iż trzeba do daty podanej przerejestrować i zgłosić pojazd. Ryzykowanie tutaj nic nie da, bowiem zdobędziemy wysoką karę z urzędu, a to nam się nie opłaca.

Sylwekk

Posty: 12

 
W internecie sprawdźcie ile macie czasu na zgłoszenie zbycia pojazdu. Z tego, co wiem to trzydzieści dni, ale może się coś zmieniło? Wiem, że ze zgłoszeniem było trzydzieści dni, a później przez pandemie było to sto osiemdziesiąt dni. Teraz chyba znowu jest trzydzieści, ale lepiej sprawdzić to wszystko na bieżąco.

cinto

Posty: 5

 
Nie zastanawiałem się ile mam czasu na zgłoszenie kupienia wozu, albowiem robię to od razu. Zawsze wszystkie formalności załatwiam od ręki. Wiem, iż jeśli się czegoś nie zrobi od razu to potem człowiek zapomina i są z tego same problemy. Tego przecież nie chcemy.

szymon2626

Posty: 2

 
Nie wiem, bowiem jeżeli kupuje samochód to mało, kiedy go przerejestrowuje. Zazwyczaj mam wszystkie umowy i tak jeżdżę aż nie sprzedam go dalej. Podczas przeróżnych kontroli policji nigdy żadnych problemów nie miałem.

Grabow12

Posty: 2

 
Od mnóstwo lat nic się nie zmienia z terminem na rejestracje pojazdów i jest to trzydzieści dni. Niewątpliwie mało, kto się tego trzyma. Brak czasu, ale i chęci, dlatego tak się dzieje.

Aniusiaaa1

Posty: 7

 
W łatwy sposób można sprawdzić, jakie terminy na rejestracje pojazdów obowiązują. Wystarczy wejść na stronę https://www.terminnarejestracje.pl. wpisujemy datę z umowy i otrzymujemy datę, do której auto ma być przerejestrowanej.

Fajae

Posty: 9

 
Niestety rejestrować trzeba na czas. U nas są takie kolejki, że świecie trzeba się ustawiać żeby się tam dostać, ale nie ma niestety innego wyjścia.

Sohinyh

Posty: 4