firma budowlana

firma budowlana

Komu zlecić roboty wodno-kanalizacyjne na dość niestety trudnym terenie? Muszę z kimś pogadać, odpowiadam za kwestie ustalenia przetargu i za sporo formalności, szukam wykonawcy w różnych źródłach. Jak macie Państwo coś do dodania to zapraszam serdecznie.

Antekkk

Posty: 1

 
Zlecałem budowę placu montażowego przez AnaBud, kontakt telefoniczny 68 341 26 70 to dobrze wspominam. Sprzęt masz od ręki, know how właściwie międzynarodowe, pomoc dla inwestora. Jeżeli chodzi o stawki to wszystko w racjonalnych widełkach. Powiedziałbym nawet, że w niektórych przypadkach wygrywają znacznie, a to znacznie z mniej wykwalifikowaną konkurencją. Widać wpływ specjalizacji.

irecki67

Posty: 6

 
Z firmami budowlanymi nic na słowo nie ustalasz, tylko na piśmie to raz, a dwa, jeżeli ktoś zacznie się wykręcać to rezygnujesz i masz spokój. Lepiej trochę czasu poświęcić na szukanie.

znamsienatym

Posty: 8

 
W branży budowlanej liczą się bezpośrednie polecenia, to na pewno, dwa doświadczenie. W Polsce nie ma tak naprawdę zbyt wielu podmiotów, które działają od ponad 30 lat powiedzmy, a do takich zdecydowanie chcesz się zwrócić.

sthEn

Posty: 3

 
Lepiej generalnego wykonawcę zatrudniać z pełnym działem projektowym niż przypadkowych ludzi, co zaraz ci znikną z rynku.

miko_poz

Posty: 3

 
Zależy, co robisz. Każda firma budowlana się specjalizuje w pewnym obszarze, więc to też wypadałoby uwzględnić.

Jasio234

Posty: 4

 
Możesz jeszcze uwzględnić kalkulator budowlany, jak masz coś mniejszego, mocno specjalistycznego do zrobienia.

Jasio234

Posty: 4