dobry sklep z sukienkami

dobry sklep z sukienkami

Hej dziewczyny! Gdzie kupujecie dodatki na ważne imprezy typu sylwester, karnawał, wesela itd. Chodzi mi o takie miejsce, gdzie mogę kupić i torebkę i biżuterię, a nawet bieliznę. Podawajcie linki.

Yuri20

Posty: 2

 
Popatrz sobie na tej stronie https://www.lejdi.pl/k327,odziez-damska-sukienki-sukienki-na-studniowke.html . To jest cały dział z sukienkami na studniówkę, a ceny są super.

Marioleczka

Posty: 3

 
Ja zawsze kupuję oddzielnie, bo naprawdę trudno jest znaleźć sklep, w którym wszystko będzie i jednocześnie Ci się spodoba.

giena1977a

Posty: 6

 
Też bym się skłaniała do tego, żeby wybrać sukienkę, w której będzie można jeszcze iść na niejedną imprezę. Jak weźmiesz sobie taki bardzo modny kolor, to za rok już będzie taka sukienka do niczego, a jak wybierzesz granatową, czerwoną albo czarną to wykorzystasz tę sukienkę jeszcze wiele razy.

CHatka-eKo

Posty: 4

 
A dlaczego koniecznie chcesz kupować wszystko za jednym razem? Może lepiej byłoby bardziej się otworzyć i skompletować sobie zakupy w kilku miejscach. Dla mnie to akurat nie ma znaczenia. Ważne tylko, że jak kupuje przez internet, to żebym miała jak najtańszą wysyłkę.

namok

Posty: 12

 
Jaki styl lubisz? Jedni chcą kupować vintage shopach, inni wolą produkty luksusowe, a inni zwyczajne z Chin. To chyba wszystko zależy od gustu.

@_24lampy

Posty: 8