Hotel w Gdańsku

Hotel w Gdańsku

Poszukuje noclegu w Gdańsku, najlepiej gdzieś w centrum, by w miarę blisko było wszędzie. Wiec jak ewentualnie jakieś takie sprawdzone miejsca macie to się podzielcie propozycjami, chętnie skorzystam z podpowiedzi.

Black_Riot

Posty: 4

 
Ja ostatnio miałem okazję gościć w hotelu http://gryfgdansk.pl na weselu rodzinnym i szczerze mogę polecić. Cała impreza naprawdę świetnie się udała. Bardzo dobre wyżywienie, miejsca noclegowe również zorganizowane na bardzo wysokim poziomie, tak więc dla mnie rewelacja i jak będę miał przyjechać go Gdańska to chętnie skorzystam z tej oferty.

opinmet5

Posty: 14

 
Miałem okazję być w Gdańsku, nocowaliśmy w mieszkaniu całą grupą znajomych, ale ogólnie jest tak wiele noclegów, w centrum, na każdym kroku widać oznaczenia o noclegach więc ta baza wydaje się, że jest bardzo bogata nawet mimo tego, że turystów tam również nie brakuje.

StaryChemik

Posty: 4

 
Dla mnie hotel ma być przede wszystkim czysty i jak szukam dla siebie oferty to takie kryterium zawsze sprawdzam jak to wygląda w opiniach innych osób, które się tam pojawiały.

asdversary

Posty: 5

 
Wydaje mi się, że jak ktoś będzie planował nocleg w Gdańsku to poza tymi popularnymi długimi weekendami nawet na ostatnią chwilę nie będzie problemu ze znalezieniem ofert. Baza jest rzeczywiście bogata więc bez problemu będzie można coś sensownego wybrać dla siebie. Choć jak wiadomo warto dobrze sprawdzić jak ta oferta hotelu jest przygotowana i co będzie w stanie zaproponować.

StaryChemik

Posty: 4

 
Nie mam pojęcia jak to dokładnie wygląda jeśli chodzi o centrum i gwiazdki poszczególnych hoteli, ale jak liczysz na profesjonalną ofertę to w centrum Gdańska tych hoteli z wysokim standardem nie brakuje.

Jasio234

Posty: 6

 
Zobacz sobie w centrum jak to wygląda, jest na pewno dużo noclegów, różne hotele, także tańsze hostele więc z wyborem atrakcyjnej propozycji raczej nie powinno być problemów. Cenowo jest spore zróżnicowanie, a jednocześnie jak wybierzesz lokalizację w centrum to wszędzie będzie blisko.

tomalix

Posty: 9

 
Zobacz sobie hotele w centrum, jak planujesz zwiedzanie to na pewno warto wydać więcej, ale mieć nocleg w dobrej lokalizacji, bo to zdecydowanie ułatwi zwiedzanie i sprawi, że cały pobyt będzie znacznie lepiej zorganizowany.

09_opelek

Posty: 7

 
Hotele niezależnie od miasta niestety czasami straszą swoją jakością usług. Z doświadczenia wiem, że na pewno nie ma sensu kierować się wyłącznie cenami i gwiazdkami, bo to mylące i myślę, że w przypadku Gdańska będzie podobnie.

śpioszek67

Posty: 6

 
W sieci znajdziesz liczne strony, gdzie oferty hoteli można porównać i to pewnie będzie najlepsza opcja, bo wygodnie te różne dostępne propozycje będziesz mógł zestawić i pewnie cos sensownego z tego dla siebie będziesz w stanie wybrać. Więc ewentualnie można w tym kierunku iść i przez porównywarke sprawdzać opinie i wybierać najlepszą cenę.

PucH22

Posty: 5