Elektroniczne delegacje - POMOCY!!

Elektroniczne delegacje - POMOCY!!

Dzień dobry państwu.

Czy wykonujecie może rozliczanie delegacji przy użyciu specjalnego oprogramowania komputerowego? Jeśli tak, to jak sobie z tym radzicie?

czerwiński

Posty: 12

 
Ja uważam, iż program do ewidencji urlopów to nie tylko perfekcyjne narzędzie dla działów organizacyjnych, natomiast przede wszystkim dla samych pracowników. W jednym miejscu masz wszystkie ważne dane o terminach swoich urlopów.

Snaco

Posty: 21

 
Sprawdzony system do ewidencji czasu pracy to ten produkcji http://luminum.pl/czaspracy_funkcjonalnosc.php.

Robią oni rzeczywiście wyborne programy.

wirus-0909

Posty: 9

 
Co ciekawe program do planowania urlopów ma mnóstwo dodatkowych funkcji. Za jego pomocą możesz wprowadzać nawet informacje o urlopach macierzyńskich. Ponadto program sam oblicza i podaje nam dane o dostępnych dniach urlopowych, a dodatkowo może również wysyłać powiadomienia do wybranego pracownika.

xacti

Posty: 22

 
Pamiętam, jakie problemy były w naszym zakładzie w okresie wakacyjnym. Nagle wszyscy chcieli brać urlop w jednym terminie. Usprawnił to znacznie program do planowania urlopów. Nie ma już choćby kłótni.

Wwisiek

Posty: 18

 
Tak, to prawda, że program do rozliczania delegacji pozwala również na drukowanie przygotowanych wcześniej dokumentów. Dzięki temu nie ma obaw, że popełnimy jakiś błąd obliczeniowy, bo program cały czas kontroluje wprowadzane przez nas dane i je dodaje.

ciopix

Posty: 19