Hosting www, w który warto zainwestowac

Hosting www, w który warto zainwestowac

Cześć.

Od kilku tygodni waham się jaki wybrać hosting, albowiem obiecałem stworzyć dla koleżanki stronę internetową z jej portfolio, które obejmuje fotografie. Czy liczba transferu i powierzchni dyskowej będzie dla mnie znacząca?

serMER

Posty: 13

 
Witam serdecznie.

Mogę podzielić się swoimi doświadczeniami, jeśli chodzi o hosting. Najpierw wybrałem go w znanej i popularnej firmie płacąc całkiem dużo, ale po dwóch latach przeniosłem się do mniej znanego usługodawcy, co okazało się strzałem w dziesiątkę.

Nie kierujcie się renomą, a ofertą hostingodawców!

Piotr_21

Posty: 15

 
Dzień dobry.

Przed stworzeniem własnej strony hamował mnie fakt wysokich opłat, jakie miałem w głowie, a między innymi hosting www. Okazało się to kompletną bzdurą, co potwierdziła firma http://ecohost.pl, z których usług zacząłem korzystać.

Wszystko, dzięki znajomemu, który polecił mi ten hosting.

icee

Posty: 17

 
Dzień dobry.

Szukając hostingu www możemy mieć inne wymagania. Na przykład ja skupiłem się na pojemności serwera i ilości transferu, lecz inni brali pod spostrzeżenie dobry kontakt z pomocą techniczną, który przy ich stopniu zaawansowania był nieunikniony.

esdoen1

Posty: 12

 
Witam. Na tym forum znalazłem mnóstwo porad, które pomogły wybrać mi pożądany przeze mnie hosting www. Mogę powiedzieć, że jestem zadowolony, bo wkrótce zamierzam przedłużyć abonament o kolejny rok.

Szaddam,

Posty: 25

 
Cześć.

W momencie, gdy zainteresował mnie tani hosting otworzyły się przede mną drzwi do dziesiątek firm, w których mogłem wybrać zakup konta hostingowego. Ostatecznie przeanalizowałem opinie, uptime i bezpieczeństwo, co skłoniło mnie do najlepszego wyboru.

Lalka

Posty: 15

 
Cześć.

Posiadam niewielki serwis internetowy, który jednak raduje się ogromnym zainteresowaniem, a więc muszę zabezpieczyć dużą liczba transferu danych na wczytywane artykuły, reklamy oraz różne składniki graficzne strony. Znalazłem do tego wyborną ofertę, która obejmuje hosting bez limitu transferu.

Snaco

Posty: 21

 
Cześć.

Hosting to usługa, której potrzebują wszyscy właściciele stron internetowych. Osobiście wybierałem go dostosowując ilość transferu do zainteresowania moją witryną, które w pewnych momentach było ponadprzeciętne. Duża ilość miesięcznego transferu pomogła mi, aby strona była nieprzerwalnie dostępna.

irek1981

Posty: 16