salon kosmetyczny w Krakowie, kto sprawdzony??

salon kosmetyczny w Krakowie, kto sprawdzony??

Witam :) Szukam dobrego i sprawdzonego poprzez was salonu kosmetycznego w Krakowie. Polecacie jakiś konkretny?

Elumino56

Posty: 7

 
Chodzę do tej kosmetyczki w Krakowie https://www.munecakrakow.pl. Polecam zajrzeć na stronę i zbadać ofertę. To wyborne miejsce, gdzie zawsze znajdują dla ciebie czas i podpowiedzą stosowny zabieg.

sprinter5

Posty: 16

 
Mam taki sprzęt do domowego użytku, ale wiadomo, że nie ma to jak zrobić sobie zabieg w gabinecie kosmetycznym. W Krakowie powstało teraz mnóstwo salonów, gdzie nie mają wygórowanych cen, więc można znaleźć ofertę naprawdę tanio.

Krasny

Posty: 11

 
Myślałam o tym, żeby skorzystać z jakiegoś takiego profesjonalnego zabiegu, ale musiałabym być pewna, że to dobra kosmetyczka w Krakowie. Dużo słyszałam, że takie zabiegi potrafią narobić więcej szkody niż pożytku.

Pipek56

Posty: 12

 
Jest mnóstwo porządnych zabiegów pod kątem skuteczności. Ja chodzę do Muneca w Krakowie i chwalę sobie od pierwszej wizyty. Doradzają najlepsze zabiegi i wykonują je profesjonalnie, zatem polecam.

pawel253

Posty: 8

 
Podobnie jak wy poszukuję salonu kosmetycznego w Krakowie. Mnie ale zależy na zabiegach ujędrniających ciało. Słyszałam, że są dość skuteczne. Jak korzystaliście, to może coś na ich temat powiecie. Z góry dziękuję.

jajosz12

Posty: 26