bhp katowice, szukam

bhp katowice, szukam

Nie wiem czy szkolenia bhp są w ogóle potrzebne, bo widziałem, że nawet kierownicy jak się coś dzieje to nie wiedzą, co dokładnie mają robić i jak działać żeby było bezpieczniej.

Hunka

Posty: 3

 
Mnie się szkolenia bhp podobają, bo poznaje ciekawe historie z życia ludzi, jakie takie szkolenia prowadzą i te osoby faktycznie mają niesłychanie dużo do powiedzenia. Według mnie super.

Miluśkooo2

Posty: 7

 
Na śląsku przykładamy wiele uwagi to szkoleń, bo pracujemy w górnictwie i niestety tutaj jeden błąd może być dla nas i naszych kolegów bardzo kosztowny. To, dlatego my nie siedzimy na szkoleniach i nic nie robimy tylko słuchamy, po to jest szkolenie.

esdoen1

Posty: 14

 
Bez kłopotów można odnaleźć szkolenia bhp w Katowicach, bo u nas jest firm bardzo mnóstwo i jeśli tylko pragniesz to na pewno coś odpowiedniego dla siebie dopasujesz. Wystarczy się rozejrzeć.

Phylu

Posty: 8

 
Moje doświadczenia są takie, że jeśli chodzi o bezpieczeństwo i higiena pracy to szef mocno się do tego przykłada. Pracujemy przy maszynach gdzie jedna nieuwaga może kosztować stratę palców albo ręki, wobec tego nie ma się, co dziwić z takiego podejścia.
Szkolenia, które są organizowane u nas są sensowne i ciekawe, wobec tego u nas każdy słucha. Według mnie istotne jest należyte podejście do tego tematu, a wtedy osoby, które mają słuchać są zainteresowane. Trzeba wybrać kogoś, kto wie jak podejść osoby na szkoleniu i wtedy jest dobrze.

Lizusek45

Posty: 6

 
Osobiście mamy podejście bardzo profesjonalne do szkoleń bhp. W kryzysowej sytuacji będzie wiedział, co mam zrobić i kto wie może mi to nawet uratować życie, dlatego nie chce tylko słuchać, ale chce też jak najwięcej z tego zapamiętać.

woytazo

Posty: 12

 
U nas szkolenia nic nie dają, bo każdy siedzi i myśli o wszystkim poza tym, co ma na szkoleniu. Niestety później to jest niebezpieczne dla pracowników, lecz ludziom wszystkiego przetłumaczyć się nie da. Takie życie.

AAjaka!!

Posty: 7

 
Jeżeli chodzi o szkolenia bhp w Katowicach to wystarczy, że wejdziesz na stronę http://www.bezpiecznie-w-pracy.pl/kontrola-z-inspekcji-pracy/bhp-w-roznych-regionach-kraju/ i masz kogoś odpowiedniego.

090913123

Posty: 2

 
Trudno jest porównać to, co mają na bhp na śląsku z tym, co jest dla przykładu na pomorzu. To całkowicie inny przemysł, dlatego trzeba inaczej podchodzić do takiego szkolenia. W ten sposób uzyska się bezpieczeństwo w pracy, co przecież może komuś uratować zdrowie, a nawet życie.

irecki67

Posty: 10