kalkulator biegowy, polecicie ?

kalkulator biegowy, polecicie ?

Jaka jest wartość idealnego tętna w bieganiu, bo nie za bardzo się na tym znam? Jakie Wy tętno macie jak biegacie?

woxxxx45

Posty: 2

 
U mnie porządne tętno podczas biegania to 120 uderzeń, lecz mam znajomego, który biega od wielu lat i on nawet do stu uderzeń na minutę nie chodzi. Wszystko jest kwestią organizmu, lecz i wytrenowania, wobec tego warto sporo biegać dla swojego zdrowia. Wtedy nie trzeba się martwić o nadwagę, a przecież o to nam właśnie chodzi.

MBsmoke

Posty: 2

 
Lubię dbać o siebie, niemniej jednak nie zawsze jest na to czas. Jeżeli człowiek ciągle pracuje to okazuje się, iż na zdrowie nie ma już czas. To bez wątpienia nie jest rozsądne, niemniej jednak co wykonać?

Kitas

Posty: 2

 
Lubię dbać o siebie, ale nie zawsze jest na to czas. Jeśli człowiek ciągle pracuje to okazuje się, że na zdrowie nie ma już czas. To oczywiście nie jest rozsądne, ale co zrobić?

Szaddam,

Posty: 25

 
Mam tutaj stronę gdzie można sprawdzić idealne tętno https://www.runisfun.eu/strefy-tetna i według mnie działa bardzo dobrze. Polecam sobie zbadać taki kalkulator i dokładnie zaplanować bieganie na świeżym powietrzu.

090913123

Posty: 2

 
Od lat powtarzamy, że jakość powietrza, a bieganie to ściśle powiązanie. Tutaj istotne jest, aby biegać w jak najlepszych warunkach. Można ściągnąć sobie specjalne raporty pogodowe ze swojego miasta. W ten sposób łatwiej będzie nam zaplanować, kiedy mamy biegać. Czasami warto, chociaż trochę poczekać na poprawę warunków.

Nikuś23

Posty: 4